Právě je 19 dub 2024 15:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Houby
PříspěvekNapsal: 28 črc 2012 13:32 
Zkušený

Registrován: 10 čer 2011 14:00
Příspěvky: 825
Tak prý rostou... vyrazil jsem tedy dopoledne do lesa (i přes to vedro) a skutečně jo (aspoň tady u nás). Sice jsem ty největší kousky posbíral jen na 2 místech, ale i tak lze častěji na nějakou jednotlivou a jedlou houbu narazit. :)

Tak se taky pochlubte, jak rostou u vás v okolí...

Příloha:
houby.jpg
houby.jpg [ 428.85 KiB | Zobrazeno 3389 krát ]


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Houby
PříspěvekNapsal: 28 črc 2012 20:59 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 01 dub 2012 20:36
Příspěvky: 1676
Bydliště: kousek od Náchoda, občas chata Rašovice
Rostou, rostou, sice nejsem houbař, ale dřív jsem občas chodíval.
Minulou neděli vytáhla švagrová, neteř a tetička (myšleno 3 lidi, NE 3v1 :lol: ) mého syna na výlet do nedalekého menšího lesa na houby... jel jsem za nima na kole a jen vlezly do lesa, hned na kraji rostly, přinesly za chvíli přes půl koše a spoustu kousanců od komárů :lol: já naštěstí včas odjel.
Mě ale zas komáři pokousaly při podvečerním létání :? potvory :!:



_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho, co dělám...
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Houby
PříspěvekNapsal: 15 srp 2014 13:22 
Plodný uživatel

Registrován: 26 srp 2012 18:20
Příspěvky: 290
Bydliště: Lično 121
Tak jak letos? :) já byl dnes dopoledne a za hodinku a půl plný koš ;) Sice převážně ,,babky´´ ,ale i pár hřibů jsem našel :)



_________________
"Dobrý pilot je ten, který dokáže říct Dnes neletím."
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Houby
PříspěvekNapsal: 21 srp 2014 11:25 
Zkušený

Registrován: 10 čer 2011 14:00
Příspěvky: 825
Letos to zatím vypadá tak, že rostou všude hojně, kromě míst kam na ně chodím. :) Zatím jsem našel jen pár kousků a většinou takových, které moc lidi nesbírají (třeba holubinky).


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Houby
PříspěvekNapsal: 08 srp 2023 10:23 
Zkušený
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2022 07:37
Příspěvky: 990
Bydliště: Nové Město nad Metují
REX píše:
Rostou, rostou, sice nejsem houbař, ale dřív jsem občas chodíval.
Minulou neděli vytáhla švagrová, neteř a tetička (myšleno 3 lidi, NE 3v1 :lol: ) mého syna na výlet do nedalekého menšího lesa na houby... jel jsem za nima na kole a jen vlezly do lesa, hned na kraji rostly, přinesly za chvíli přes půl koše a spoustu kousanců od komárů :lol: já naštěstí včas odjel.
Mě ale zas komáři pokousaly při podvečerním létání :? potvory :!:


Já jsem býval v mládí celkem aktivní houbař, ale odradily mě právě ty breberky, co si člověk na sobě natahá cestou domů :( Nachytám neuvěřitelné množství havěti, moje krev jim extrémně chutná. Nachytal jsem klidně min. 5 klíšťat, když jsem chodíval ze zdravotních důvodů pár kiláků z práce domů pěšky, i když jsem šel jen po asfaltce :lol: V parném létě není v lese moc pohodlné mít dlouhé kalhoty s upnutými nohavicemi a i tak se mi pod ně ty potvory občas dostaly, když jsem chodíval na houby. A tak když moje mamka zůstala po kousnutí infekčním klíštětem na invalidce, tak jsem si řekl, že mi za to ty houby nestojí ;) Když jdu s kolegy létat na louku, tak je to komický pohled, že i když stojíme s vysílačkama u sebe, tak pouze nademnou krouží rozblázněný houf všemožných komárů, hovad a mušek, nad nimi vůbec nic, všechno spolehlivě odlákám já :lol: Zkoušel jsem nejrůznější repelenty, Béčko, apod., ale marně. Obzvlášť při FPV létání to je nepříjemný, kdy člověk stojí půl hodiny s krabicí na obličeji a rukama na páčkách, takže nic kolem sebe nevidí, nemůže se ani hnout, ani se ohnat a nechat si celou dobu sát krev... Na takové umanuté hmyzáky žádný trik nemáte? :)



_________________
Pro FPV Air Combat se hledají hráči z řad FPV modelářů. Přidejte se i vy na MAPU CZ/SK PILOTŮ, pokud máte o tuto adrenalinovou disciplínu zájem, i pokud stavbu svého prvního Combat modelu teprve zvažujete 8-) (Pro přidání pište SEM)
Offline
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

TOPlist