Právě je 13 lis 2018 23:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Reinkarnace
PříspěvekNapsal: 13 lis 2017 23:17 
Zkušený

zdekar píše:
Tak se taky přidám do skupiny. Nevím kolikrát jsem lítal, ale víc jak 3x to asi nebylo. Ani jsem si nebral hydroplán k vodě. Úplně na hřebík to ale pověsit nechci, tak snad příští rok se mi bude chtít víc. :)

Jaký máš hydroplán? ;) Když jsem bydlel ještě ve Zlíně a kousek od domu jsme měli přehradu tak jsem se docela zájímal o plováky, Jedny jsem si z domu před rokem přivezl a docela by se hodíly na Porterfielda. Vnitřek je polystyren potažený 2 mm balsou.

Jak už psal Rex, to musí prijít samo, aby tě to bavilo. Navíc ne vždy se najde čas.

PříspěvekNapsal: 16 lis 2017 17:22 
Plodný uživatel

Ahoj, taky díky za znovuoživení fóra :D :D já letos létal víc než dost, akorát na létání s modely se moc nedostalo :roll: :roll: :roll:

PříspěvekNapsal: 04 pro 2017 08:36 
Nováček

Zdravím pánové, asi si mě už nevybavíte, ale občas jsem jezdil si zalítat na vaše letiště do Rašovic. Ovšem za poslední tři roky jsem s modelem nebyl ani jednou ve vzduchu a rozestavěná Cessna je stejnou dobu pohozená ve sklepě. Ale stále doufám, že se zase zmátořím, objeví se nějaká motivace a zase začnu znovu.... Proto jsem udělal první krok a zaregistroval se sem.

S.G.

PříspěvekNapsal: 05 pro 2017 16:51 
Zkušený

Jak jsi udělal první krok tak druhý přijde sám :mrgreen: Každým z nás občas prochází útlum. Ať už je to kvůli času nebo že se nám moc nechce :lol: . Vždycky se k tomu po čase vracím a jsem za to rád.
Já jsem se k modelařině vrátil asi po 10 nebo 15 letech a to díky synovi. Hledal jsem něco na netu, narazil jsem na RCfree, zaregistroval se a už mne to nepustilo :mrgreen: . Za tu dobu co jsem tu se mi sbírka o několik letadel rozrostla a to díky tomuhle fóru a zdejším klukům. I když už to tu tolik nežije, chodím tu moc rád. :) Do Rašovic to mám přes půl republiky a tak lítám kde se dá, louky a všude možně kolem bydliště.

Jakou stavíš Cessnu? Od Fary nebo jiný plánek či stavebnice?

PříspěvekNapsal: 05 pro 2017 19:22 
Zkušený

s.g. píše:
Zdravím pánové, asi si mě už nevybavíte, ale občas jsem jezdil si zalítat na vaše letiště do Rašovic. Ovšem za poslední tři roky jsem s modelem nebyl ani jednou ve vzduchu a rozestavěná Cessna je stejnou dobu pohozená ve sklepě. Ale stále doufám, že se zase zmátořím, objeví se nějaká motivace a zase začnu znovu.... Proto jsem udělal první krok a zaregistroval se sem.

S.G.

Přeju ať se do toho s chutí pustíš ;) ale jak už jsem i tady určitě psal, modelařina je koníček a ten je potřeba dělat když na to je chuť, nejde to na povel, pak to není ono :mrgreen:

Já osobně jsem tedy do Rašovic na letiště taky létat nechodil, byl jsem tam jen asi dvakrát nebo třikrát na čumendu.

Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina