Právě je 19 dub 2024 06:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: RC létání a holky, manželky, milenky...
PříspěvekNapsal: 31 říj 2012 22:37 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 01 dub 2012 20:36
Příspěvky: 1676
Bydliště: kousek od Náchoda, občas chata Rašovice
Před nedávnem mě dost šokovala moje manželka :shock:
Že prý jestli ji naučím lítat, aby mohla chodil taky a se mnou :o
V první chvíli jsem na to samozřejmě kývnul, proč ne, ale teď nevím jestli je to výhra nebo naopak :lol:

Asi teda časem koupím simulátor, bude se nejspíš hodit i dětem až dorostou, protože bych nesnesl pohled jak mi likvidují letadla.... Alespoň se naučí základy a nebudou dělat tolik chyb.
Moje poslední přílelkyni před manželkou jsem taky učil, ale zůstalo jen u kabelu učitel-žák ale jinak to dál nerozvíjela, navíc pak neměla s kým :twisted:

A co ostatní? Kolik kdo znáte ve svém okolí něžného pohlaví s vysílačkou na krku?
Záměrně nepoužívám termím modelářka, protože těch co si éro postaví a pak s ním i létá bude nejspíš ještě míň...



_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho, co dělám...
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RC létání a holky, manželky, milenky...
PříspěvekNapsal: 10 kvě 2023 20:15 
Zkušený
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2022 07:37
Příspěvky: 990
Bydliště: Nové Město nad Metují
Modelářky existují snad jenom v pohádkách, ne? :) Na živo jsem snad nikdy nikde žádnou neviděl, ani o takové v okolí nevím. Na youtube snad byla nějaká česká holčina, co dělá videa o dronech, ale tomu bych se zdráhal říkat modelářka :)



_________________
Pro FPV Air Combat se hledají hráči z řad FPV modelářů. Přidejte se i vy na MAPU CZ/SK PILOTŮ, pokud máte o tuto adrenalinovou disciplínu zájem, i pokud stavbu svého prvního Combat modelu teprve zvažujete 8-) (Pro přidání pište SEM)
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RC létání a holky, manželky, milenky...
PříspěvekNapsal: 10 kvě 2023 20:21 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 01 dub 2012 20:36
Příspěvky: 1676
Bydliště: kousek od Náchoda, občas chata Rašovice
Tý jo! Přes 10 let staré téma a zase ho otevíráme 8-)
Určitě jsou, jen jich je opravdu velmi málo... Když si tak vzpomínám, vloni na Raný jsem viděl určitě jednu ženu létat s RC modelem a myslím že létala i její dcera, ale to si nejsem úplně 100-pro jistý... Určitě jich ale bude víc.



_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho, co dělám...
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RC létání a holky, manželky, milenky...
PříspěvekNapsal: 03 črc 2023 07:07 
Zkušený
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2022 07:37
Příspěvky: 990
Bydliště: Nové Město nad Metují
Ženské, to je věčné (a vděčné) téma, to je třeba čas od času provětrat 8-) Je to s podivem, že přestože je poměr žen a mužů zhruba 50 na 50, tak zrovna o tento koníček fakt ženská nezavadí. Přitom by to mohla být ideální příležitost, jak by mohla se svým mužem trávit víc společného času, kdyby byli zapatlaní od lepidla oba :lol: Přece jen, ženské jsou na jemné ruční práce obvykle šikovné. Ve skutečnosti mám ale úplně opačnou zkušenost, jsou proti modelařině naopak velmi nekompromisně vyhraněné, že jejich muž je pořád zalezlý někde v dílně, pořád někde trajdá na letiště s kamarády, zbytečně zatěžuje napjatý rodinný rozpočet, po bytě smrdí různé laky a ředidla a obzvlášť z pilin při broušení balsy ženské dostávají osypky (osobní zkušenost :lol: ) Proto by se modelářky měly na rukou nosit a hýčkat 8-)




_________________
Pro FPV Air Combat se hledají hráči z řad FPV modelářů. Přidejte se i vy na MAPU CZ/SK PILOTŮ, pokud máte o tuto adrenalinovou disciplínu zájem, i pokud stavbu svého prvního Combat modelu teprve zvažujete 8-) (Pro přidání pište SEM)
Offline
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron
TOPlist