Právě je 17 čer 2024 15:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




 Stránka 11 z 12 [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: JOJO
PříspěvekNapsal: 10 črc 2012 18:38 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 21 led 2012 16:55
Příspěvky: 377
Bydliště: Šternberk
Jsi můj člověk. Já pokukuju po MX20 HOTT, pokud tedy prodám to éro rozumě. Líbí se mě jak to šprechtí. Ovšem na 100% rozhodnut nejsem. Buď ten HOTT, nebo nějaká ta Futaba. Na ten graupner HOTT vyšla recenze v rc revue 6/2012, ale ještě jsem ji nečetl :)



_________________
Každý modelář se stane pilotem. Pokud se mu to nepodaří, zůstane modelářem navždy. http://www.rcalbum.com/index.php?sum=1782&amode=
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JOJO
PříspěvekNapsal: 11 črc 2012 10:17 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 13:18
Příspěvky: 1099
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Jelikož jsem spokojený majitel Futaby, tak bych asi doporučil ji. Vysílač je základ úspěchu a pokud není spolehnutí na soupravu, tak se nedá dělat dobrá modelařina. Asi bych letos dolítal s Optikem a na Vánoce pořídil novou. Spalovák je krásná věc, ale bez kvalitní vysílačky je to zbraň.
Co se týče cen přijímačů, tak ta moje vychází nejlépe co jsem tak koukal. Malý přijímač do Parkfly stojí 770,- a vetší 8-kanál 1100,- Když to porovnám s přijímači třeba Spektrum, kde 8-mi kanál vychází přes 2 litry tak je to parádní. Přitom FHSS je celkem bezpečný systém, díky přeskakování. ;) Rozhodně pokud můžu radit, tak bych asi šel do vícekanálu jak tu radí. Investice by to byla dlouhodobá a pokud koupíš Futabu tak si myslím, že i dobrá. Prodavač v HK mi sám říkal, že raději Futabu než Graupner, nevím sice proč, jelikož Graupner jsou němci :?: Ale Futaba je i u takto "levné" vysílačky co mám já kvalitní. Nikde nic nevrže, uvnitř je vše precizní.
Každopádně konečné rozhodnutí je pouze a jenom na tobě, ale po zkušenostech co mám s levnou elektronikou začínám chápat v čem tkví podstata kvality. :)



_________________
Vteřiňák je dobrý sluha, ale zlý pán.
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JOJO
PříspěvekNapsal: 11 črc 2012 11:00 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 21:08
Příspěvky: 282
Bydliště: Vojenice RK
Když vezmu do ruky Futabu T8FG a Turnigy T9X, tak je to propastný rozdíl, když pominu vzhled, tak kvalita materiálů, chod kniplů, přepínačů atd, to je všechno úplně na jiné úrovni, z tej Futaby kvalita přímo dýchá i když je to "made in Thaiwan", z toho je vidět že ani tak nezáleží na původu jako na značce a ceně. Nová Cessna 162 má taky pod výškovkou štítek "made in China" a kvalitou je si myslím na stejné úrovni jako staré Cessny z Kansasu. :)


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JOJO
PříspěvekNapsal: 11 črc 2012 11:03 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 13:18
Příspěvky: 1099
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Salaman píše:
Když vezmu do ruky Futabu T8FG a Turnigy T9X, tak je to propastný rozdíl, když pominu vzhled, tak kvalita materiálů, chod kniplů, přepínačů atd, to je všechno úplně na jiné úrovni, z tej Futaby kvalita přímo dýchá i když je to "made in Thaiwan", z toho je vidět že ani tak nezáleží na původu jako na značce a ceně. Nová Cessna 162 má taky pod výškovkou štítek "made in China" a kvalitou je si myslím na stejné úrovni jako staré Cessny z Kansasu. :)

Tomu se mi nechce věřit. :D Kde je ten Honza co nedal na T9X dopustit? :D



_________________
Vteřiňák je dobrý sluha, ale zlý pán.
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JOJO
PříspěvekNapsal: 11 črc 2012 12:05 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 21:08
Příspěvky: 282
Bydliště: Vojenice RK
Však taky ten software ER9X co jsem si do Turnigy vysílačky nahrál bych skoro oplakal, některý věci v nastavení tej Futaby jsou fakt stupidní a nebo tam ani nejsou vůbec. :cry:


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JOJO
PříspěvekNapsal: 11 črc 2012 17:49 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27 črc 2011 20:57
Příspěvky: 303
Bydliště: Bolehošť
Dneska jsem byl opět s katanou a dal 5 baterek docela slušné akrobacie a létal jsem jak u sebe tak na vzdálenost že jsem model skoro ani neviděl a prostě bez chyb a pořád šlape. Důkladně jsem procházel fotky z nehody letadla a na jedné fotce je vidět vypadlé táhlo křidélka na straně serva. Nedokážu ,ale říct jestli se to stalo následkem nehody a nebo jestli táhlo vypadlo za letu. Zkoušel jsem ho nasadit na kulový čep u serva a řekl bych že jde volnějc než na té druhé straně. Možná to je příčina té nehody. Jen zustává záhadou, ten plyn na motoru proč se mu nechtělo. Včera jsem vyndal modul a vše dukladně vyčistil ve vysílačce tak třeba do vánoc vydrží :lol: . Jsem neponaučitelný a musím vzít zpět větu KONČÍM SE SPALOVÁKAMA prostě bez vůně motoru to nelze. Jsem rozhodnutý, že další model bude CANARY 40 a bude BRZO. Dneska jsem zkoušel motor z jojáka a jde jak pilka. Jojáka zatím opravovat nebudu - nelze být pořád na stejném místě a je třeba jít dál. Z CANARY plánuji vlečnou a přidělám zařízení na výsadek parašutistu. Tajný sen je opět mustang, ale ten bude až příští rok a do té doby bude rc souprava. Chtěl bych zálet canary ještě o prázdninách :lol: :lol: .



_________________
http://martin104b.galerie.cz/
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JOJO
PříspěvekNapsal: 11 črc 2012 20:34 
Zkušený

Registrován: 10 čer 2011 14:00
Příspěvky: 825
Tak jo. Tenhle víkend? :lol:


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JOJO
PříspěvekNapsal: 11 črc 2012 20:37 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27 črc 2011 20:57
Příspěvky: 303
Bydliště: Bolehošť
Tak to asi nestihnu, ale nevylučuju že už bude canary doma v pátek. :lol:



_________________
http://martin104b.galerie.cz/
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JOJO
PříspěvekNapsal: 12 črc 2012 22:17 
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011 22:26
Příspěvky: 41
Tak počítej s tím, že hned jak se na to budeš cítit, tak se dobrovolně hlásím s Easy Gliderem na vytáhnutí do vzduchu. Přece ho nebudu pořád házet z ruky ;) .



_________________
Optic 6 - 2,4GHz, Easy Glider Pro, Mentor, Extra 300
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JOJO
PříspěvekNapsal: 13 črc 2012 08:48 
Zkušený

Registrován: 10 čer 2011 14:00
Příspěvky: 825
Tak že bych pak zkusil parabolika? :) Ale počkám, jak dopadne let s tím EG. :D


Offline
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 Stránka 11 z 12 [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

TOPlist