Právě je 20 dub 2024 03:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




 Stránka 1 z 7 [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: CANARY
PříspěvekNapsal: 13 črc 2012 21:23 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27 črc 2011 20:57
Příspěvky: 303
Bydliště: Bolehošť
Dnes jsem si dovezl canary a hned jsem začal lepit. Mám slepené křídlo do kupy a kompletni ocasky :lol: . Zejtra to vypadá, že bude pršet tak se budu věnovat stavbě dál. Pokud vše dopadne jak má tak bude v týdnu zálet. Optik 6 dostane poslední šanci :lol: :lol: . Už se těším až bude zas cítit vůně rycínu nad letištěm. Jen jsem nesehnal dneska vlečný háček tak ho budu muset nějak udělat ;) . Jinak opět musím pochválit výrobce phoenix , protože vše do sebe krásně pasuje a díly jsou krásně rovné.



_________________
http://martin104b.galerie.cz/
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CANARY
PříspěvekNapsal: 13 črc 2012 22:52 
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011 22:26
Příspěvky: 41
No vidíš. Nevydržel jsi to ani týden :D. Ale to je dobře. Zálet plánuješ u tebe na letišti? Když by to bylo třeba o víkendu v Rašovicích, rád bych se přijel podívat, ale asi to stihneš už dřív, viď? A ten háček udělej pečlivě ;).



_________________
Optic 6 - 2,4GHz, Easy Glider Pro, Mentor, Extra 300
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CANARY
PříspěvekNapsal: 13 črc 2012 23:34 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27 črc 2011 20:57
Příspěvky: 303
Bydliště: Bolehošť
Zálet bude v Rašovicích určitě ;) . Tam je kam padat :lol: :lol: . Zejtra budu pasovat motor do letadla, budu muset udělat z těch dvou motoru jeden pořádnej :lol: . Z jojáka mám prdlej výfuk a z mustoše karburátor :lol: tak to poskládám a bude z Canára sokol :lol: . Neboj dám si pořádně záležet na háčku abych tě nepotratil cestou nahoru :lol: .



_________________
http://martin104b.galerie.cz/
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CANARY
PříspěvekNapsal: 14 črc 2012 21:45 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27 črc 2011 20:57
Příspěvky: 303
Bydliště: Bolehošť
Pomalinku se dere letadlo na svět. Všechny serva jsou tam kde mají být a táhla jsou napojena. Stavba byla opravdu pohádka, je až podezřelé jak to všechno pasuje. Uvidím jak mě vyjde celková hmotnost ;) . Ještě jsem přelakoval, motorovou přepážku a prostor pro nádrž , lakem co odolává palivu. Zejtra osadím motor a dopadne asi první pojíždění po dvorečku.



_________________
http://martin104b.galerie.cz/
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CANARY
PříspěvekNapsal: 15 črc 2012 11:39 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27 črc 2011 20:57
Příspěvky: 303
Bydliště: Bolehošť
Letadlo je úspěšně dostavěno a připraveno k záletu. Odpoledne proběhne motorová zkoužka a v týdnu pokud bude počasí tak půjde na start.


Přílohy:
IMG_4449.JPG
IMG_4449.JPG [ 108.86 KiB | Zobrazeno 5622 krát ]

_________________
http://martin104b.galerie.cz/
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CANARY
PříspěvekNapsal: 15 črc 2012 12:53 
Zkušený

Registrován: 10 čer 2011 14:00
Příspěvky: 825
Týjo, tak to byla rychlovka... :o Tak pak dej vědět, až pojedeš. Rád se přijedu podívat (nejlíp ale někdy mimo moji pracovní dobu) :)


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CANARY
PříspěvekNapsal: 15 črc 2012 13:44 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 01 dub 2012 20:36
Příspěvky: 1677
Bydliště: kousek od Náchoda, občas chata Rašovice
Dobrej fofr :!: Tak hlavně ať je vše k maximální spokojenosti.
Éro mi připomělo mého Excela 2000 z minulosti, ale to už je dávno tomu, co jsem s ním lítal.
Ale vzpomínám v dobrém, jen mě v něm školil MVVS :lol:



_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho, co dělám...
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CANARY
PříspěvekNapsal: 15 črc 2012 18:13 
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011 22:26
Příspěvky: 41
Hezký letadlo. Už se těším, až ho uvidím ve vzduchu. V týdnu mi to asi nevyjde přijet na zálet, ale to nevadí, tak třeba snad o víkendu.



_________________
Optic 6 - 2,4GHz, Easy Glider Pro, Mentor, Extra 300
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CANARY
PříspěvekNapsal: 16 črc 2012 16:48 
Plodný uživatel

Registrován: 03 srp 2011 14:58
Příspěvky: 298
:mrgreen:
hezký, ale neříkej,že to chceš poslat do vzduchu s tou soupravou se kterou jsi už pohřbil dvě letadla :?: To jsi dost hazardér a nechtěl bych u toho pokusu být. :o
Kdysi jsem měl něco podobného tuším QB 20H se to jmenovalo. Pěkně to létalo a takhle jednoho dne jsem si poletoval u chalupy když tu náhle se oddělilo křídlo od zbytku modelu (mimochodem ještě se mi někde doma válí), prasklá poutací guma a letadlo se střemhlav zřítilo do obývané části vesnice někde mezi baráky. Musím říct, že se mi vůbec nechtělo jít pátrat po zbytcích. Naštěstí vlétlo jednomu z dobrých sousedů do ohrady mezi slepice, které držely protileteckou pohotovost a tak jedinou újmou bylo to, že týden nesnášely. Když jsem si uvědomil co se mohlo stát, v té době měl soused tři malé děti, tak se ještě dnes hrůzou oklepu. Od té doby s motorákem létám jen na letišti nebo na louce vždy mimo obydlenou zónu. A dodržuji jednu zásadu, přijímač který se potkal se zemí neplánovaným způsobem, nesmí do letadla dřív než projde kontrolou u odborníka a některé z mých přijímačů se do letadla už nepodívaly. Ono přeci jen 1,5 až dvě kila letící rychlostí přes 100 km/hod má dostatečnou kinetickou energii na to aby ublížily nebo nedej bůh zabily. Tohle měj na paměti až půjdeš zalétávat svůj nový model. Mnohokrát se nic nestane a člověk spoléhá na to, že při něm stojí trochu toho štěstí ale netřeba tomu chodit naproti. :mrgreen:



_________________
http://www.rajce.net/u179646
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CANARY
PříspěvekNapsal: 16 črc 2012 20:03 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 21:08
Příspěvky: 282
Bydliště: Vojenice RK
vitstar píše:
hezký, ale neříkej,že to chceš poslat do vzduchu s tou soupravou se kterou jsi už pohřbil dvě letadla :?: To jsi dost hazardér a nechtěl bych u toho pokusu být. :o

Moje řeč, radči u toho nebýt, dřív nebo později stejně Optika rošlapeš, ten už je tak dobrej jedině na hódně pomalý autíčka :mrgreen: . Klidně bych ti na zálet půjčil Futabu, ale to není řešení.
Já tě nechápu takový krásný modely a vysílačka zralá na popelnici. Já raději koupil pořádnou vysílačku i když modely mám zatím nic moc, vesměs omlácený kuličkolety :mrgreen:


Offline
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 Stránka 1 z 7 [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron
TOPlist