Právě je 19 dub 2024 06:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pálení laserem
PříspěvekNapsal: 18 črc 2012 22:29 
Znalý uživatel

Registrován: 18 črc 2012 21:45
Příspěvky: 62
Nemáte někdo nějaký tip kde se dají v okolí Jaroměře ale klidně i kdekoli jinde po republice nechat vypálit z překližky různé součástky do modelů např. přepážky trupu? Mnoho firem má na netu reklamu, ale nemám s tím žádné zkušenosti a nemám ani moc představu o ceně. Poraďte někdo prosím jestli máte zkušenost.Chci se pustit do jednoho modelu kde těch přepážek je celkem dost a když to budu dělat po večerech, tak to budu dělat do konce života :-)


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení laserem
PříspěvekNapsal: 16 srp 2012 23:48 
Znalý uživatel

Registrován: 18 črc 2012 21:45
Příspěvky: 62
Tak jsem něco málo vypátral, našel jsem na netu pár firem co dělají malé zakázky tzv. kusovky a obepsal jsem je a došli mi odpovědi podobného typu, jako předlohu je potřeba dodat výkresy většinou v CAD formátech a cena se pohybuje okolo 7,20Kč včetně DPH za minutu řezu, ale nikde jsem se nedopátral kolik toho takový laser uřízne za minutu, takže jsem tam kde jsem byl :-DDD


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení laserem
PříspěvekNapsal: 17 srp 2012 20:33 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 01 dub 2012 20:36
Příspěvky: 1676
Bydliště: kousek od Náchoda, občas chata Rašovice
k.fredy píše:
Tak jsem něco málo vypátral, našel jsem na netu pár firem co dělají malé zakázky tzv. kusovky a obepsal jsem je a došli mi odpovědi podobného typu, jako předlohu je potřeba dodat výkresy většinou v CAD formátech a cena se pohybuje okolo 7,20Kč včetně DPH za minutu řezu, ale nikde jsem se nedopátral kolik toho takový laser uřízne za minutu, takže jsem tam kde jsem byl :-DDD


To pak bude výsledná cena malým překvapením :lol: :lol: ,,Při placení se prosím usmívat,,



_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho, co dělám...
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení laserem
PříspěvekNapsal: 09 bře 2014 20:53 
Nováček
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2014 10:01
Příspěvky: 5
Zkus Rudolfa Hiesboka z Hlinska. Párkrát jsem si u něj nechal nechal něco pálit a vždycky to bylo OK. Ceny za pálení si už ale nepamatuji, poslední pálení jsem si u něj nechal dělat už před pár lety a vždycky se z jeho strany jednalo o cenovou nabídku za komplet.


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení laserem
PříspěvekNapsal: 06 črc 2022 13:16 
Zkušený
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2022 07:37
Příspěvky: 990
Bydliště: Nové Město nad Metují
Na pálení laserem používám https://www.idilna.cz/cz/
Sice je dražší poštovný, ale posílám tam věci na pálení až když toho mám trochu víc, pak se dá to poštovný zkousnout :D



_________________
Pro FPV Air Combat se hledají hráči z řad FPV modelářů. Přidejte se i vy na MAPU CZ/SK PILOTŮ, pokud máte o tuto adrenalinovou disciplínu zájem, i pokud stavbu svého prvního Combat modelu teprve zvažujete 8-) (Pro přidání pište SEM)
Offline
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

TOPlist