Právě je 26 kvě 2024 17:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




 Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Tak jsem se dneska po xté narodil.
PříspěvekNapsal: 14 dub 2012 22:02 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 01 dub 2012 20:36
Příspěvky: 1713
Bydliště: kousek od Náchoda, občas chata Rašovice
Pořádný skvrny na slunci...!
No známému se stalo něco podobného, taky kolo, z kopce rychle, naštěstí se vrátil před odjezdem pro přilbu, nemít ji tak nevím. Jel po hlavní, v zatáčce mu vyjela z parkoviště od nemocnide dodávka a dal to do boku.
Kolo na odpis, nějaké vyražené zuby, sešroubovaná noha, dlouhé rehabilitace a další komplikace k tomu...
Máš docela kliku a dobrý anděle strážné ;)



_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho, co dělám...
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak jsem se dneska po xté narodil.
PříspěvekNapsal: 08 srp 2023 11:58 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2022 07:37
Příspěvky: 1036
Bydliště: Nové Město nad Metují
zdekar píše:
No tak v katastrofickém víkendu pokračuju... sice ničím co by ohrozilo zdraví nebo život, ale odpálil jsem si teď lipolku. Nabil jsem ji a chtěl na nabíječku připojit další... no a místo do nabíječky jsem ji zapojil do té nabité lipolky. Od té nabité se zasvítilo, začmoudilo, kontakty se spekly dohromady. Samozžejmě ani jedny štípačky jsem neměl u sebe. No ještě že se to aspoň nenafouklo a nebouchlo. Ta nenabitá lipolka přežila, ale u té druhé se přetavily kontakty. Zkusím ji ještě opravit, ale půjde už jen max. do něčeho pozemního.

Honzo, spíš než helmu by sis měl pořídit nějaké auto, klidně starší. Přeci jen v tom autě je člověk trochu víc chráněný a modely by se ti taky líp vozily. ;-) No a tu helmu na kolo taky.


Stala se mi asi před 15-ti lety podobná příhoda s baterkou, měl jsem doma na hlídání asi 6-ti letého hyperaktivního syna mojí kamarádky. Do mé modelářské dílny jsem mu chodit zakázal, protože už jednou mi v nestřeženou chvíli "vylepšil" jeden z mých modelů centrofixem, když na něm namaloval "jako kamuflážní skvrny" :roll: Jednou jsme procházeli kolem dílny, já měl na stole nějaký pohonný akumulátor, tenkrát ještě průmyslové NiMH s velkými GOLD konektory. Nějak jsem se omrkl, kluk přiskočil k baterce a když uviděl, že z ní trčí dva kabely s konektory samec a samice, tak co myslíte, že ho asi napadlo :lol: Ozvalo se zaprskání elektřiny, kouř, ale konektory už byly do sebe spečené, nešly rozpojit. V té panice jsem ale vyvinul takovou sílu, že jsem jeden z kabelů urval z pájeného spoje na článku a tu sadu ještě před úplným zničením zachránil. Dětma prostě nezatopíš... 8-)



_________________
Pro FPV Air Combat se hledají hráči z řad FPV modelářů. Přidejte se i vy na MAPU CZ/SK PILOTŮ, pokud máte o tuto adrenalinovou disciplínu zájem, i pokud stavbu svého prvního Combat modelu teprve zvažujete 8-) (Pro přidání pište SEM)
Offline
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron
TOPlist