Právě je 26 kvě 2024 16:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




 Stránka 1 z 8 [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 14 led 2013 17:39 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 13:18
Příspěvky: 1099
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Ahoj, asi nikomu neuniklo co se děje na naši politické scéně. Nerad sem tahám politiku, ale zajímá mě váš názor na volbu prezidenta. Nebudu tajit, že jsem volil Zemana. Rozhodoval jsem se mezi Zemanem a Fischerem. Ovšem co absolutně nechápu, jak lidé mohou volit Swarzenbergera ????? Promiňte mi to, ale prezident má reprezentovat naši vlast, člověk, který ani neumí mluvit, 90% majetku má v rakousku a jeho žena ani neumí česky?? Nehledě na to, že jeho názory a postoje jsou mi silně proti srsti. Neříkám, že Zeman je kdo ví kdo, ale jak se říká, volím nejmenší zlo a pro mě osobně je "knížepán" absolutně nevhodný kandidát na prezidenta. Ovšem zaráží mě reakce mladých lidí, kteří se hrdě hlásí, že jej budou volit. To už raději France, který o politice ví stejně jako já.
Jaký máte vy na toto názor? ;)



_________________
Vteřiňák je dobrý sluha, ale zlý pán.
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 14 led 2013 18:12 
Plodný uživatel

Registrován: 03 srp 2011 14:58
Příspěvky: 298
:mrgreen:
Tak já za sebe musím říci, že mám názor naprosto opačný. Zdůvodnění proč tomu tak je by bylo na několik stránek a tak to trochu odlehčím. Knížepán nemá potřebu bohatnout a to, že má většinu majetku v Rakousku je velké plus, aspoň to nesvádí ho množit zde. To, že má obtíže s češtinou je z pohledu mezinárodní politiky naprosto irelevantní, ukažte mi státní návštěvu kde se mluví česky. Snad Slovensko. S ostatími jazyky tento problém nemá. A že má ženu Rakušanku, která nemluví česky? Hlavně, že se domluví spolu a to už pěknou řádku let!! No a považte, novoroční projev s titulky :mrgreen: A pan Zeman? Bez komentáře, stačí se podívat na to co jeho činnost od r 1989 v politice této zemi přinesla. :mrgreen: :lol:



_________________
http://www.rajce.net/u179646
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 14 led 2013 20:48 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 01 dub 2012 20:36
Příspěvky: 1713
Bydliště: kousek od Náchoda, občas chata Rašovice
Já a politika nejde dohromady vůbec, ale tohle jsem si nemohl nechat ujít a vyjímečně jsem volit šel.
Můj hlas dostal Avatar.... :lol: :lol: když mohou mít američani černocha :mrgreen: tak proč ne :twisted:
No nic, zbyly dvě loutky a já dám nyní svůj hlas jezevci....
Můj důvod je prostý, když už budu slyšet mluvit našeho prezidenta, chci mu taky rozumět a ne si k tomu ještě číst titulky.....
Ale ani jeden nebude žádná výhra :?



_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho, co dělám...
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 15 led 2013 17:47 
Zkušený

Registrován: 10 čer 2011 14:00
Příspěvky: 825
Někdy je lepší nerozumět ;-) Pro mě byl favorit fantomas,... no ale když neprošel tak tedy kníže. Nechci aby nám někdo vyhlásil válku.


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 15 led 2013 18:40 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 21:08
Příspěvky: 282
Bydliště: Vojenice RK
Karas píše:
...Ovšem co absolutně nechápu, jak lidé mohou volit Swarzenbergera ?????

Stačí těsně před volbama zaplnit facebook motem "Volím Karla" a evidentně se najde dost masochistických oveček co ho poslechnou.
Vůbec jim nevadí, že ten senilní slinta zvednul pazouru pro zvýšení daní, církevní restituce, školné atd. I kdyby mě mučili, tak nehodím hlas pro člena současné vlády. Dokonce souhlasil s amnestií než mu došlo, že by ho to mohlo poškodit.
Já šel s naprosou jistotou volit Dienstbiera, nejlépe ze všech by reprezentoval moje názory je mi velice sympatický a energický. Navíc je to kandidát za ČSSD, kterou jsem zatím vždy volil. Teď budu muset volit Zemana aby to ten dědek, jehož žena je dcerou nacistického pohlavára, neměl tak jednoduchý. Vzniknul z toho výběr mezi dvěma mafiány a ani jeden nebude mít mou úctu.

Tahle fotka vydá za všechna slova, tu bych vyvěsil ve volební místnosti, aby lidi věděli komu tam dávaj hlas:


Přílohy:
Kalousek s knizetem.jpg
Kalousek s knizetem.jpg [ 49.21 KiB | Zobrazeno 5084 krát ]
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 15 led 2013 21:18 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 21 led 2012 16:55
Příspěvky: 377
Bydliště: Šternberk
Problém je v tom, že mafie sídlí v centrech. Kníže dostal naprostou většinu hlasů v oblastech s velmi nízkou nezamněstnaností. Tam lidé mafiánské praktiky dosud na vlastní kůži nezažili. Nelze volit knížete už proto, že podporuje současnou vládu, která se poslední roky prezentuje jak prezentuje. Prostě nelze. Ono až bude v Praze, kde se tvoří ty pravé hodnoty :lol: nezaměstnanost cca 16 % a ne 4 % jako teď, tak bude kníže hledat díru v plotě. A 16 % nezaměstnanost je okolo mne a není o co stát. Olomoucko. A dělá tu kvalifikovaný obráběč za 12000 čistého. Pokud má tedy štěstí a pracuje v montovně nějaké zahraniční společnosti. Lidi se ve fabrikách udávají, aby nepřišli o práci. A zase jen ti co mají to štěstí a tu práci ještě mají. Ale to hlavní. největší paradox je ten, že máme přímou volbu a není koho volit. Něco se změní, až hlad a exekutoři dorazí i do Prahy. Dřív ne.



_________________
Každý modelář se stane pilotem. Pokud se mu to nepodaří, zůstane modelářem navždy. http://www.rcalbum.com/index.php?sum=1782&amode=
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 16 led 2013 10:40 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 13:18
Příspěvky: 1099
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Zajímavý článek bych řekl.
http://www.denikreferendum.cz/clanek/14706-sedm-duvodu-proc-nevolit-karla-schwarzenberga



_________________
Vteřiňák je dobrý sluha, ale zlý pán.
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 16 led 2013 15:35 
Plodný uživatel

Registrován: 12 čer 2011 13:46
Příspěvky: 374
Bydliště: Hlinné 51801 Dobruška
Musím se taky přiznat,že jsem z možných kandidátu volil Zemana.
I když mě v minulých dobách,kdy byl ještě při moci docela štval,že při debatách měl pěnu v koutcích ust.
Ale z možných kandidátu,měl podle měl vždy nejlepší usudky v te době a ted v součastné politice a počkal si v ustraní a asi se dočkal.To je pouze muj názor,každý si udělá svuj. ;)

Swarcenegr je už na odpis a určitě by moc dobře nereprezentoval naší repupliku. :(


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 16 led 2013 15:59 
Zkušený

Registrován: 10 čer 2011 14:00
Příspěvky: 825
frantaletec píše:
Swarcenegr je už na odpis a určitě by moc dobře nereprezentoval naší repupliku. :(

Jenže právě on ji reprezentuje jako ministr zahraničí už víc jak 2 roky ;-) Takže toho že by nás špatně reprezentoval z vyššího místa bych se nebál narozdíl od Zemana, který už stačil urazit Slovensko (s tím, že jejich novinářům odmítá dát rozhovor).

Jinak tohle téma se imho mělo zarazit na začátku Karasovi druhé věty a vůbec sem něco takového netahat.


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 16 led 2013 16:15 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 01 dub 2012 20:36
Příspěvky: 1713
Bydliště: kousek od Náchoda, občas chata Rašovice
zdekar píše:
Jinak tohle téma se imho mělo zarazit na začátku Karasovi druhé věty a vůbec sem něco takového netahat.


...ale když už tady je ;)
Navrhuji po volbě smazat.



_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho, co dělám...
Offline
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 Stránka 1 z 8 [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron
TOPlist