Právě je 19 kvě 2024 04:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




 Stránka 7 z 8 [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 27 led 2013 00:24 
Zkušený

Registrován: 10 čer 2011 14:00
Příspěvky: 825
"Pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí"... tak z těhlech slov Klause se Havel musí obracet v hrobě. Jo kdyby to bylo obráceně "Lež a nenávist zvítězila..." tak by to bylo řečeno správně. Bohužel Milouš ví jak zblbnout lidi a je jedno jakými prostředky. No a vyšlo mu to. Aby byl prezidentem všech se mu ale nepodaří. Mým prezidentem nebude.


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 27 led 2013 11:14 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 13:18
Příspěvky: 1099
Bydliště: Týniště nad Orlicí
To Pajas:
Nebuď pedantský, Honza to psal s nadsázkou takže poučovat zde nemusíš.

To All:
Všichni co volili Karla, nechť si zde uleví a diskuzi můžeme ukončit, svět jde dál a modely na nás čekají.
Vyhrál levicový kandidát, což odpovídá levicově zaměřené společnosti, překvapuje vás to? Mě ne a jsem za to rád. ;)



_________________
Vteřiňák je dobrý sluha, ale zlý pán.
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 27 led 2013 11:40 
Plodný uživatel

Registrován: 03 srp 2011 14:58
Příspěvky: 298
:mrgreen:
Tak jsem to sledoval a na závěr malou poznámku. Tenhle náš budoucí prezident bohužel nebude nikdy prezidentem celého národa a to dokázal již v prvních minutách po skončení voleb. O Klausovi se asi nemá smysl ani rozepisovat a v tomto duchu se bohužel ponese celý čas prezidentování našeho nového prezidenta. Je mi z toho trochu smutno, ale na druhou stranu si říkám, že je to vůle 55% aktivních voličů a tak je třeba to respektovat. Je s podivem, že lidem imponuje buranství oděné do mentorování a malé lži přece neublíží pokud pomohou ke kýženému výsledku že? Ale vzal to čert. Gratuluji vítězi a přeji nám všem aby ta chuť vítězství časem nezhořkla. :mrgreen:



_________________
http://www.rajce.net/u179646
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 27 led 2013 11:51 
Plodný uživatel

Registrován: 03 črc 2011 12:16
Příspěvky: 272
Bydliště: Náchodsko
Karas: Já pouze kopíruji Zemana, všiml sis, že jsem to psal do uvozovek, tj. vlastně jsi označil Zemana, že je "pedantský", což je pravda a to je vlastnost, která se mi na něm velmi nelíbí.
Udělal jsem si takový závěr. V naší vesnici vyhrál Karel Schwarzenberg. Z lidí, co znám volili Zemana spíše středoškolsky vzdělaní s manuální prací. Karla tu volili inženýři, vysokoškoláci, kteří pracují někde v kanceláři. Nemám teď na mysli mou rodinu, ale velkou spoustu lidí, známých i neznámých, kde znám třeba jen někoho a ptal jsem se, protože mě to zajímá.
Ano, mě mrzí, že lidi volí někoho, kdo se v debatách přetvařuje svými lživými výroky. V prvním kole jsem nebyl ani pro jednoho, ale z této dvojice je vidět, že společnost chce radši někoho, kdo často lže než někoho, kdo byl sice pro zvýšení daní apod. (lidé se dle mě zbytečně moc zabývají nedávnou minulostí a na hříchy Zemana z jeho dob už dávno zapomněli, lidi rádi zapomínají), ale dobře reprezentuje ČR ze zahraničí a je to slušný člověk.
Ještě se vrátím trochu zpět do minulosti, protože lidi rádi zapomínají, jsou tu lidi, kteří by voliče Karla radši ukamenovali. Tomu se může říkat komunismus, protože jiná volba nepřipadá v úvahu, stejně jako to, že Zeman chce zavést volební povinnost a kdo nepůjde k volbám, dostane řekněme 5000 Kč pokutu. Jsem zvědav, kde na to vezmou nemajetní lidé.



_________________
Moje modely: Wing-Dragon, Thunderbird glider (odstavený), Sbach RC-Factory 800mm, FOX 1800 Pelikán, Bobík na gumu
Spektrum DX6i, OrangeRX, AR610
Videa z letů mých letadel: http://www.youtube.com/pav9sob
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 27 led 2013 12:41 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 13:18
Příspěvky: 1099
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Pajas píše:
Karas: Já pouze kopíruji Zemana, všiml sis, že jsem to psal do uvozovek, tj. vlastně jsi označil Zemana, že je "pedantský", což je pravda a to je vlastnost, která se mi na něm velmi nelíbí.
Udělal jsem si takový závěr. V naší vesnici vyhrál Karel Schwarzenberg. Z lidí, co znám volili Zemana spíše středoškolsky vzdělaní s manuální prací. Karla tu volili inženýři, vysokoškoláci, kteří pracují někde v kanceláři. Nemám teď na mysli mou rodinu, ale velkou spoustu lidí, známých i neznámých, kde znám třeba jen někoho a ptal jsem se, protože mě to zajímá.
Ano, mě mrzí, že lidi volí někoho, kdo se v debatách přetvařuje svými lživými výroky. V prvním kole jsem nebyl ani pro jednoho, ale z této dvojice je vidět, že společnost chce radši někoho, kdo často lže než někoho, kdo byl sice pro zvýšení daní apod. (lidé se dle mě zbytečně moc zabývají nedávnou minulostí a na hříchy Zemana z jeho dob už dávno zapomněli, lidi rádi zapomínají), ale dobře reprezentuje ČR ze zahraničí a je to slušný člověk.
Ještě se vrátím trochu zpět do minulosti, protože lidi rádi zapomínají, jsou tu lidi, kteří by voliče Karla radši ukamenovali. Tomu se může říkat komunismus, protože jiná volba nepřipadá v úvahu, stejně jako to, že Zeman chce zavést volební povinnost a kdo nepůjde k volbám, dostane řekněme 5000 Kč pokutu. Jsem zvědav, kde na to vezmou nemajetní lidé.

Mě se nelíbí, jakým stylem jsi to napsal, že to řekl Zeman to vím. Že je pedantský mě je upřímě jedno.
Proč volili Karla lidi co pracují v kancelářích? A Zemana lidi méně vzdělaní? Tuto statistiku jsi vzal kde? Že Karla volili nejvíce pražáci a lidi z vyšší vrstvy je přeci logické, kníže je pravicový a ta jak je známo je pro bohatší.
Společnost si vybrala, chceš říct, že asi 3 milióny čechů jsou nevzdělanci co nic nevidí a nechápou? Řekl bych, že jsi ne zrovna málo ješitný a mluví z tebe trochu naštvanost z toho, že tvůj kandidát nevyhrál.
Můj názor je, že říkáš to co ti říkají doma, jelikož nemůžeš mít svůj názor na něco co jsi neprožil, stejně tak jako já. Ale to je vedlejší.



_________________
Vteřiňák je dobrý sluha, ale zlý pán.
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 27 led 2013 12:54 
Plodný uživatel

Registrován: 03 srp 2011 14:58
Příspěvky: 298
:mrgreen:
chlapci,chlapci, tenhle způsob argumentace a prosazování svého názoru je cesta do pekel a končí to tím, že spolu válčí nejprve jednotlivci, národy a poté celé kontinenty. Přece jen si myslím, že život jde dál a celá tahle opičárna nám za pár let přijde úsměvná :mrgreen:. Tak proč kvůli tomu přicházet o přátele. :roll: Tahle diskuze nemá a nebude mít vítěze a tak by asi bylo rozumné ji uzavřít a obrátit pozornost jinam



_________________
http://www.rajce.net/u179646
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 27 led 2013 12:59 
Plodný uživatel

Registrován: 03 črc 2011 12:16
Příspěvky: 272
Bydliště: Náchodsko
Mně se nelíbí, jak je vedené tohle vlákno, psal jsem to už výše. Urazilo mě, co si tu o mě myslíte, protože to není pravda a bránit se vůči vám zde nemá smysl, přečtěte si to znova a uvidíte.



_________________
Moje modely: Wing-Dragon, Thunderbird glider (odstavený), Sbach RC-Factory 800mm, FOX 1800 Pelikán, Bobík na gumu
Spektrum DX6i, OrangeRX, AR610
Videa z letů mých letadel: http://www.youtube.com/pav9sob
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 27 led 2013 13:04 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 21 led 2012 16:55
Příspěvky: 377
Bydliště: Šternberk
Společnost se skládá ze tříd, neboli vrstev, bezdomovci, nádeníci, dělníci, živnostníci, pracující inteligence, intelektuálové, rentiéři atd. atd. Společnost ale musí být nastavena tak, aby tyto skupiny žily v sociálním smíru. Tzn. aby dělník vydělal na nádeníka pokud potřebuje něco vykopat, nebo na advokáta, pokud se potřebuje soudit. A naopak. K tomu je třeba právní stát a fungující právní prostředí, smysluplné účetní zákony ap. A to tu není. Je zde prostředí vyhovující mafiím. Tento prezident s tím nic neudělá, protože je v toho vleku. je třeba vyčkat morálního ozdravění společnosti a to se tedy ještě načekáme. O školství, které produkuje statisíce maturantů a bakalářů, kteří neznají procenta ani nemluvím.



_________________
Každý modelář se stane pilotem. Pokud se mu to nepodaří, zůstane modelářem navždy. http://www.rcalbum.com/index.php?sum=1782&amode=
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 27 led 2013 13:10 
Plodný uživatel

Registrován: 03 črc 2011 12:16
Příspěvky: 272
Bydliště: Náchodsko
Napsal jsem to blbě, uznávám svoji chybu, ale mně se zkrátka nelíbí Karasovy postoje vůči mně.



_________________
Moje modely: Wing-Dragon, Thunderbird glider (odstavený), Sbach RC-Factory 800mm, FOX 1800 Pelikán, Bobík na gumu
Spektrum DX6i, OrangeRX, AR610
Videa z letů mých letadel: http://www.youtube.com/pav9sob
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 27 led 2013 16:14 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 13:18
Příspěvky: 1099
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Pajas píše:
Napsal jsem to blbě, uznávám svoji chybu, ale mně se zkrátka nelíbí Karasovy postoje vůči mně.

Jaký postoj? Zkrátka jsem ti napsal, že jsi zaujatý proti Zemanovi a když jsi reagoval pedantsky na Honzův příspěvek tak jsem ti na to zareagoval, nic víc.
Neznám tě osobně, ale vím asi kdo jsi a kolik ti je a rozhodně si nemyslím, že názory, které zde interpretuješ jsou tvé. Pokud se mýlím, tak se omlouvám. Já politice také moc nerozumím a sleduji to jedním očkem. Pro mně je důležité jak oba kandidáti hovořili a s jakými argumenty přicházeli. Zažil jsem komunismus necelá 1 rok a tudíž se k němu nevyjadřuju, vím jen to co slyším od ostatních. O Dobu "vlády" Zemana si nepamatuju a nijak jsem to ani neřešil. Co vím jistě, tak že jsme se neměli špatně.
Volba byla mezi dvěma kandidáty, je jasné, že někdo je pro toho a druhý pro jiného. Argumenty jako, že je Zeman vulgární a lže pro mě nejsou dostačující. Kde jaký politik lže a je vulgární.
Pokud už jste emocionálně "vypsali" rád bych, aby tato diskuze skončila. Pojďme se věnovat modelařině, je tu spousta témat na debatu. ;)



_________________
Vteřiňák je dobrý sluha, ale zlý pán.
Offline
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 Stránka 7 z 8 [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron
TOPlist